Youtube ve Soundcloud ‘da Rahatça Video İndirin | PEGGO

0
492

YouTube ve Soundcloud Üzerinden Yüksek Kalitede MP3-4 İndirebileceğiniz Uygulama: Peggo

Peggo isimli uygulama, hem android hemde bilgisayardan kullanabileceğiniz,Youtube ve Soundcloud ‘daki videoları MP3 VE MP4 formatına çeviren bir programdır.

PEGGO’ya NASIL ULAŞABİLİRİM?

Andorid olarak kullanmak istiyorsanız tıklayınız.(Google Play’den kaldırıldı.)

*Bilgisayarınızdan kullanmak istiyorsanız;

http://peggo.tv/ den ulaşabilirsiniz.

PEGGO NASIL KULLANILIR?

Mobil veya web sitesinden kullanımı olarak aynı olan basit bir programdır.Gördüğünüz gibi bizi karşılayan sade ara yüzü yapmanız gereken ilk adım video’nun URL(Adres) kısmını buraya yapıştırmak.

 

Örnek olarak aldığımız video karşımıza çıkmaktadır.Mp3 formatında ayarlar düğmesinden  istediğimiz kalitede indirme imkanı sunuyor.

Ayrıca Mp4 kısmından videoyu hangi kalitede indirmek istersek seçiyoruz.Sadece kayıt düğmesine basmamız yeterli olacaktır.

Programın en cazip özelliklerinden biriside,

Herhangi saniye aralıklarını seçebilir ve sadece o bölümlerde mp3 veya mp4 olarak işleme alabilirsiniz.(Koca videoyu indirmek yerine sadece istediğiniz kısımı seçebilirsiniz.)

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikİyimser Arı: Arıların Tümü Ölse Bile Bu Drone Bitkileri Tozlaştırabilir
Sonraki İçerikTürk’ ün Uzayla İmtihanı !!!
Merhaba arkadaşlar.Adım, Ahmet Faruk Gülçay.19 yaşındayım.Uludağ Üniversitesinde MEKATRONİK bölümünde okumaktayım.Mail yoluyla aklınıza takılan her ne sorun varsa sorabilirsiniz. Site çalışanı olarak amaçlarımızdan en önemlisi, karşılık ve maddi çıkar beklemeden ülkemiz ve büyük-küçük herkese yardım etmek.En büyük hedefimiz sizlerle beraber kocaman bir aile olmak. Sağlıcakla kalmanız dileğiyle...

CEVAP VER