Giyilebilir teknoloji gücünü her geçen gün artırıyor.

Akıllı saatler, yüzükler, bileklikler, kıyafetler, gözlükler vs. görmüşüzdür. Bu da onlardan biri. Ama biraz farklı çünkü bu aksesuar değil. Bildiğin muşta şeklinde bir klavye. Adı TAP.

TAP ile metin yazabilir ve tweet atabilirsiniz. Herhangi bir yüzey klavyeniz olabilir. Size en yakın olanlara rahatsız etmeden dokunun, bir şeyler yazın veya arkadaşlarınızla paylaşın. Nereden olursa olsun dokunun. Tek dokunuşla dünyayı keşfedin.

Her türlü yüzeyde kullanabilirsiniz!

Nasıl Kullanılır?

TAP’i sağ veya sol elinize alın. Parmak eklemlerinizin arasına yerleştirin.Parmağınızı başparmağınızla düz bir yüzeye üç kez hafifçe vurarak Tap ON‘unuzu açın. Tap’ı, telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızla eşleştirin.

Bisiklette bile kullanabilirsiniz. Aman dikkat ha! Önünüze bakmayı da unutmayın!

Artık yazmak istediğiniz herhangi bir uygulamayı (haberci, e-posta, vb.) açabilirsiniz. Her parmaklarınızı dokunduğunuzda, cihazınıza bir karakter yazacaksınız. Harflere dokunabilir, noktalama işaretleri, sayılar ve özel karakterler de yazabilirsiniz.

VR gözlüklerde de kullanabilirsiniz.

Not: Dokundurmaya aşina olmanın en iyi yolu, TapGenius uygulamasını indirmek ve oynamaktır. Oyunu ne kadar hızlı oynamayı başarırsanız o kadar hızlı yazabilirsiniz. Yani yazma hızınız oyundaki hızınıza bağlı.

Tap önümüzdeki yılın başlarında mağazalarda satışa sunulacak ve 119 $ fiyatla satışa sunulacak.

Daha fazla detay için buyurun kendi sitesine!

CEVAP VER